Fotovoltaika pro rodinný dům

S námi to stihnete do konce jara 2023!

V oblasti fotovoltaiky se pohybujeme od roku 2006. Poskytujeme kompletní servis od nezávazné konzultace a výpočtu návratnosti až po samotné vyřízení dotace.

Pomůžeme Vám s vyřízením dotací

Máme bohaté zkušenosti se stavbou FVE investovaných z dotací a známe potřebnou legislativu. Pomůžeme Vám s celým procesem od žádosti o dotaci až do připojení do sítě. 

OPTIMUM


Fotovoltaická elektrárna s bateriovým uložištěm pro standardní rodinný dům s roční spotřebou cca 5 MWh. Optimální kombinace vlastních prostředků a státní dotace.

Výkon 5,39 kWp

roční výroba až 5,2 MWh

Baterie 11,5 kWh

Plocha střechy 26,4m²

MAXIMUM


Maximální fotovoltaická elektrárna s bateriovým uložištěm bez nutnosti licence od ERU*. Ideální řešení pro rodinné domy se spotř. okolo 9MWh.

Výkon 9,66 kWp

roční výroba až 9,4 MWh

Baterie 17,3 kWh

Plocha střechy 47,2 m²

INDIVIDUAL


Potřebujete individuální nabídku na míru vašemu rodinnému domu? Neváhejte nás kontaktovat, společně najdeme ideální řešení pro každého.

Výkon 2 až 10 kWp

Baterie 5,8 – 17,3 kWh

Plocha střechy 9,8 – 49 m²

*energetický regulační úřad

Navrhneme vám fotovoltaickou elektrárnu dle vašich potřeb

Neváhejte nás kontaktovat.

Výstavbě fotovoltaických elektráren se náš profesionální tým věnuje již více než 15 let a díky bohatým zkušenostem máme řešení pro jakýkoliv typ rodinného domu. Ozvěte se nám – v LOSKY sestavíme individuální nabídku každému.


JAM 60S20

385 Wp
Black frame


JAM 60S20

460 Wp
Black frame

Jak přizpůsobit dům pro FVE

Každá Fotovoltaická elektrárna potřebuje své místo jak na střeše, tak uvnitř budovy. Nevíte si rady se správným výběrem místa?

Střídač
X3-Hybrid-10.0-D

Baterie

T-BAT H 5.8

T-BAT H 11.5

T-BAT H 17.3

Zakázky dokončíme do konce jara 2023!

Kontaktujte nás s Vaší poptávkou a ozveme se Vám zpět s garantovaným termínem instalace a uvedení do provozu.

Rychlost

Nemusíte se bát dlouhého čekání na termín instalace nebo výmluv na nedostatek materiálu.

Zkušenost

Víme, co děláme. Máme dlouholeté zkušenosti v telekomunikacích i energetice.

Česká firma

Jsme česká firma. Rozumíme českému trhu, známe zákony a regulace. Umíme pomoct se získáním dotace.

Dotace na solární panely

V rámci programu Nová zelená úsporám vám pomůžeme díky dotacím ušetřit až 50 % nákladů. Podívejte se, jak probíhá dotační proces.

1

Komunikace s distributorem klienta

2

Příprava potřebných žádostí

3

Realizace elektrárny

4

Dokončení připojení na distribuční síť

5

Získání dotace – Start vašich úsport

Zakázky dokončíme do konce jara 2023!

V Losky Energo jsme připraveni Vaši poptávku prioritně odbavit. Ozvěte se nám a připojte Vaši novou FVE do sítě ještě v letošním roce! 

Vlastnosti a užitky

Spolehlivost

Vysoká kvalita vybraných komponent, dobře nastavený proces a odborná práce celého týmu zajistí spolehlivost celého systému FVE.

Soběstačnost

Zařízení nevyžadují žádný dodatečný servis. Veškerou revizi zajistí LOSKY ENERGO a vy se nemusíte vůbec o nic starat.

Bezpečnost

Celý systém je energeticky auditován. Je tak bezpečný pro vás i vaše okolí. Navíc je plně ekologický a splňuje podmínky zelené energie.

Modernost

Vizuální stránka komponent může rozhodovat při výběru daného řešení. Námi vybraná zařízení jsou moderní a vzhledem nenarušují okolní prostředí.

Výkonnost

Vždy využíváme zařízení té nejvyšší kvality tak, aby byl zajištěn požadovaný výkon celého systému FVE a vy jste získali co nejvíce elektrické energie.

Proč si zvolit nás

Pečlivá práce

Naši pracovníci jsou profesionálové, kteří provádějí kvalitní pečlivou práci. Spolehněte se na nás a máte jistotu bezproblémového fungování vaší nové domácí elektrárny.

RYCHLÁ REALIZACE

Jelikož bývají termíny realizací často tím největším problémem, garantujeme vám dodržení domluvených termínů na základě vašich požadavků.

Jistota odbornosti

Působíme na trhu liniových staveb v ČR i zahraničí již spoustu let. Vsadíte-li na naši společnost, máte jistotu, že získáte přesně takové služby, které očekáváte.

Kvalita zařízení

Nejen kvalita naší práce, ale také výběr těch nejlepších komponentů a zařízení z nás dělá toho nejlepšího dodavatele na trhu.

Individuální přístup

Celý proces zřízení fotovoltaické elektrárny může působit složitě, ale s námi to bude snadné. Vyhnete se papírování a komunikaci s úřady. Vše pro vás zajistíme my.


Proces realizace

ANALÝZA POŽADAVKŮ KLIENTA


1

NEZÁVAZNÁ PROHLÍDKA


2

PŘÍPRAVA POTŘEBNÉ DOKUMENTACE


3

ASISTENCE NAŠICH SPECIALISTŮ


4

REALIZACE ELEKTRÁRNY


5

DOKONČENÍ PŘIPOJENÍ NA DISTRIBUČNÍ SÍŤ


6

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci

Obratem se Vám ozveme a zodpovíme Vaše otázky. Nečekejte a připojte svou elektrárnu do sítě ještě letos!

O LOSKY s.r.o.

Na telekomunikačním trhu působíme již od roku 2006 a od té doby jsme se posunuli výrazně dopředu, a to především díky soustavné práci celého týmu LOSKY a důvěře našich partnerů. Z původně projekční kanceláře jsme vybudovali obchodně-projekční a výstavbovou společnost, která spolupracuje na projektech z oblasti telekomunikací a energetiky po celé České republice.

Přemýšlíte nad solárními panely?

Řešíte soběstačnost svého domova? Nyní je ta správná chvíle pořídit si fotovoltaickou elektrárnu. Proces odbavení žádosti, povolení od distributora a instalace celého řešení nikdy nebyly jednodušší.

Naše elektrárny již v základu obsahují chytré zařízení, které vám umožní kdykoli a odkudkoli v aplikaci sledovat toky vyprodukované elektřiny. Současně jsou všechny elektrárny průběžně monitorovány vzdáleným servisním přístupem.

Sjednat nezávaznou konzultaci