Fotovoltaika pro firmu

Chtěli byste snížit výrobní či provozní náklady vaší společnosti? Úspora spotřebované energie je jednou z možností, jak efektivně dosáhnout vyšší zisků. Zároveň díky fotovoltaické elektrárně získáte částečnou soběstačnost, a to za zvýhodněných podmínek.

Objednejte si nezávaznou konzultaci co nejdříve a využijte aktuálně vypsaných dotačních titulů

Sjednat nezávaznou konzultaci

Fotovoltaika pro firmu

Chtěli byste snížit výrobní či provozní náklady vaší společnosti? Úspora spotřebované energie je jednou z možností, jak efektivně dosáhnout vyšší zisků. Zároveň díky fotovoltaické elektrárně získáte částečnou soběstačnost, a to za zvýhodněných podmínek.

Objednejte si nezávaznou konzultaci co nejdříve a využijte aktuálně vypsaných dotačních titulů.

Sjednat nezávaznou konzultaci

Pomocník s výběrem FVE

Nevíte si rady, jaká fotovoltaika je pro váš rodinný dům nejvhodnější?
Využijte služeb našeho pomocníka, který vám pomůže vybrat ideální řešení.

Vlastnosti a užitky

Spolehlivost

Vysoká kvalita vybraných komponent, dobře nastavený proces a odborná práce celého týmu zajistí spolehlivost celého systému FVE.

Soběstačnost

Zařízení nevyžadují žádný dodatečný servis. Veškerou revizi zajistí LOSKY ENERGO a vy se nemusíte vůbec o nic starat.

Bezpečnost

Celý systém je energeticky auditován. Je tak bezpečný pro vás i vaše okolí. Navíc je plně ekologický a splňuje podmínky zelené energie.

Modernost

Vizuální stránka komponent může rozhodovat při výběru daného řešení. Námi vybraná zařízení jsou moderní a vzhledem nenarušují okolní prostředí.

Výkonnost

Vždy využíváme zařízení té nejvyšší kvality tak, aby byl zajištěn požadovaný výkon celého systému FVE a vy jste získali co nejvíce elektrické energie.

Proč si zvolit nás

Pečlivá práce

Naši pracovníci jsou profesionálové, kteří provádějí kvalitní pečlivou práci. Spolehněte se na nás a máte jistotu bezproblémového fungování vaší nové domácí elektrárny.

RYCHLÁ REALIZACE

Jelikož bývají termíny realizací často tím největším problémem, garantujeme vám dodržení domluvených termínů na základě vašich požadavků.

Jistota odbornosti

Působíme na trhu liniových staveb v ČR i zahraničí již spoustu let. Vsadíte-li na naši společnost, máte jistotu, že získáte přesně takové služby, které očekáváte.

Kvalita zařízení

Nejen kvalita naší práce, ale také výběr těch nejlepších komponentů a zařízení z nás dělá toho nejlepšího dodavatele na trhu.

Individuální přístup

Celý proces zřízení fotovoltaické elektrárny může působit složitě, ale s námi to bude snadné. Vyhnete se papírování a komunikaci s úřady. Vše pro vás zajistíme my.


Proces realizace

ANALÝZA POŽADAVKŮ KLIENTA


1

NEZÁVAZNÁ PROHLÍDKA


2

PŘÍPRAVA POTŘEBNÉ DOKUMENTACE


3

ASISTENCE NAŠICH SPECIALISTŮ


4

REALIZACE ELEKTRÁRNY


5

DOKONČENÍ PŘIPOJENÍ NA DISTRIBUČNÍ SÍŤ


6

Dotace na solární panely

V rámci programu Nová zelená úsporám vám pomůžeme díky dotacím ušetřit až 50 % nákladů. Podívejte se, jak probíhá dotační proces.

1

Komunikace s distributorem klienta

2

Příprava potřebných žádostí

3

Realizace elektrárny

4

Dokončení připojení na distribuční síť

5

Získání dotace – Start vašich úsport

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci

Obratem se Vám ozveme a zodpovíme Vaše otázky. Nečekejte a připojte svou elektrárnu do sítě co nejdříve.

O LOSKY s.r.o.

Na telekomunikačním trhu působíme již od roku 2006 a od té doby jsme se posunuli výrazně dopředu, a to především díky soustavné práci celého týmu LOSKY a důvěře našich partnerů. Z původně projekční kanceláře jsme vybudovali obchodně-projekční a výstavbovou společnost, která spolupracuje na projektech z oblasti telekomunikací a energetiky po celé České republice.

Přemýšlíte nad osazením vašeho objektu solárními panely?

Není důvod se obávat tohoto řešení. Poskytujeme kompletní servis od nezávazné konzultace a výpočtu návratnosti až po samotné vyřízení dotace. Pevně věříme, že vám celým procesem provedeme k vaší maximální spokojenosti.